PBC LINEAR HVR-0-024.000 Linear Bearing Rail, Nom. Rail Size, 0, 24 Inch Overall Length, Steel
Item: CR3XBTModel: HVR-0-024.000Cross Ref: 2RLF6
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rail
For Use With Hevi-Rail Axial Bearings
Material Steel
Nominal Rail Size 0
Overall Height 36 mm
Overall Length 24"
Overall Width 86.5 mm