PARKER 933919Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€650.59 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 153 mm |
| Height | 913.1 mm |
| Pressure | 6.9 Bar |
| Product Datasheet | parker-933919q.pdf |
| Width | 153 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Supplied Air Respirators
- Flashers Turn Signal Switches
- Rechargeable Flashlights
- Rotary Brushes and Pad Drivers
- Ice Machine Pumps
- PEWAG Chain Sling, Grade 120
- CHICAGO PROTECTIVE APPAREL CarbonX Active Crew Neck Shirts
- IRONCAT Mechanics Gloves, Premium Heavy Duty Goatskin Leather
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 38 x 19 mm Size
- DIXON Spouts
- EATON M22 Series Pushbutton Legend Plates
- DAYTON Room Air Conditioner Motors
- ANVIL AS6153 Series Safety End Caps
- REES 30.5 mm Push Buttons
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 933919Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€650.59 /unit
