PARKER 932467 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€202.75 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.78" |
| D Dimension | 3.689" |
| E Dimension | 18.772" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Saws
- Rotary Tools
- Proximity Sensors and Switches
- Overhead Door Stops and Holders
- Speaker Accessories
- REVCOR Replacement Propellers
- CONDOR Leather Coated Cut Resistant Gloves, Cut Level A4
- MUELLER INDUSTRIES 782CS-WE Y Strainers
- TESA BROWN SHARPE Dial Indicator
- DYNABRADE Downdraft Table 1 Hp
- WRIGHT TOOL 1/2 Inch Drive Metric Replacement Hex Bits
- REGAL Metric Extension Hand Taps, Bottom, Alcrona
- MILWAUKEE VALVE Mc Series Actuators, Revesible Rotation
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932467 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€202.75 /unit
