PARKER 932358 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€130.42 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.78" |
| D Dimension | 3.689" |
| E Dimension | 0.941" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Unitized Non-Woven Wheels
- PLC Displays and Touch Panels
- Vortex Coolers
- Machinery Movers
- Lab Freeze Dryers
- CONDOR Back Supports With Stay, Elastic, Detachable Knit Elastic
- CONDOR Cowhide Leather Gray Driver Gloves
- KEO Long Series Metric Combined Drills And Countersinks, 60 Degrees Countersink Angle, Cobalt
- APPROVED VENDOR Reducing Coupling
- KERN AND SOHN ORA-B Series Analog Refractometers
- APPROVED VENDOR Capseals
- GROVE GEAR GR Series, H-H1 Style, 813 Size, Ironman Worm Gear Reducers
- NIBCO T-585-70-66-ST Series Two-Piece Bronze Ball Valves, Steam Service
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932358 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€130.42 /unit
