PARKER 926372 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€282.15 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.669" |
| D Dimension | 4.421" |
| E Dimension | 9.732" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Hose Crimpers
- Noncontact Level Sensors
- Chain Slings
- Temperature Controlled Rooms
- LOUISVILLE FS1300HD Series Fiberglass Step Ladders
- FACOM 126A Hinged Hook And Pin Wrenches
- MUELLER INDUSTRIES LF351 Iron Body Y Strainers
- HAMILTON FM Series, Rigid Plate Caster
- WRIGHT TOOL Adjustable Wrench Sets
- STRONG HOLD Ventilated Stationary Shelf Cabinets
- RHEEM Conversion Kit Assemblies, Eld, Elds, 240V, 5000W
- JOMAR VALVE Terminator G Lead Free Brass Manual Balancing Valves, Solder Connection
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 926372 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€282.15 /unit
