PARKER 40-UPGRADE-1040MMB Upgrade Kit, 40 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Upgrade Kit |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Track Lighting Tracks and Connectors
- Panel Mount Tachometers
- Dock Equipment Accessories
- Ear Muffs
- Puller/Separator Sets
- LOC-LINE 90 Degree Nozzles For 1/2 Inch Systems
- OETIKER HIP 2000 Series Hand Installation Pincers
- ACME ELECTRIC Three Phase Dry Type Distribution Transformers, 480V Delta Primary Volts, 240 Delta /120 Tap Secondary Volts
- ANVIL 69F Series Adjustable Swivel Rings, Felt-Lined, Electro-Galvanized
- SK PROFESSIONAL TOOLS Unf Free Running Helical Insert
- DBI-SALA Carabiners
- MAKITA Dust Collection Nozzles
- SIEMENS Mixing Valves
- NORTON ABRASIVES A511/A513 Garnet Medium Grit Paper Sheets
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.