PARKER 32-UPGRADE-55-B-2 Upgrade Kit, 32 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Upgrade Kit |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Dry Vinyl Plating Tapes
- Trash Bag and Can Liner Accessories
- Intake Louvers
- Magnetic Starters with Thermal Overload
- Laboratory Tongs and Forceps
- AKRO-MILS 33168 Akro Grid Dividable Plastic Storage Boxes
- HELICOIL Straight Flute Bottoming Taps, 5H, Metric Coarse
- ANSELL 11-600V Hyflex Coated Gloves
- LITTLE GIANT LADDERS Flip-N-Lite Aluminum Stepladders
- GLOBE SCIENTIFIC Label/Dot Combo Rolls, Cryo, Direct Thermal, 33 x 13 mm and 9.5 mm Dots
- LEESON 50 Hertz Motors, Three Phase, TEFC, Rigid Base
- VESTIL FM Series Conversion Kits
- ADAM EQUIPMENT Lab Scales
- PLAST-O-MATIC EBVF2-6 Series Electrically Actuated Ball Valves, Red Kynar
- WATTS LFC300 Series Double Check Detector Assemblies
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.