OILITE AAM2530-32B Sleeve Bearing, Bronze, 25 mm Bore, 30 mm Od, 32 mm Length | CT4LEQ 788T89
OILITE AAM2530-32B Sleeve Bearing, Bronze, 25 mm Bore, 30 mm Od, 32 mm Length
Item: CT4LEQModel: AAM2530-32BCross Ref: 788T89
Item Sleeve Bearing
Bore Dia. 25 mm
Color Bronze
Grade Grade SAE 841
Length 32 mm
Min. Temp. -35°F
Outside Dia. 30 mm
Overall Length 32 mm