MORSE DRUM CP-309-E3-400-50 Control Package , Exp-Proof, 3 Ph, 400V, 50 Hz, 12 Rpm | CD8YVP
MORSE DRUM CP-309-E3-400-50 Control Package , Exp-Proof, 3 Ph, 400V, 50 Hz, 12 Rpm
Item: CD8YVPModel: CP-309-E3-400-50
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Packages for Drum Tumblr
Amps 2A
Drum Rpm 12 RPM
Frequency 50 Hz