MORSE CUTTING TOOLS ICTS42060CB Circular Saw Blades, 420 mm Blade Dia - Metric, 16 1/2 Inch Blade Dia - English | CT3UWZ 36WJ77
MORSE CUTTING TOOLS ICTS42060CB Circular Saw Blades, 420 mm Blade Dia - Metric, 16 1/2 Inch Blade Dia - English
Item: CT3UWZModel: ICTS42060CBCross Ref: 36WJ77
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circular Saw Blades
Arbor Size 50 mm
Blade Dia. 16 1/2"
Blade Dia. - English 16 1/2"
Blade Dia. - Metric 420 mm