MORSE CUTTING TOOLS ICTNK28580CB Circular Saw Blades, 285 mm Blade Dia - Metric, 11 Inch Blade Dia - English, 80 Teeth | CT3UWU 36WJ73
MORSE CUTTING TOOLS ICTNK28580CB Circular Saw Blades, 285 mm Blade Dia - Metric, 11 Inch Blade Dia - English, 80 Teeth
Item: CT3UWUModel: ICTNK28580CBCross Ref: 36WJ73
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circular Saw Blades
Arbor Size 32 mm
Blade Dia. 11 7/32"
Blade Dia. - English 11"
Blade Dia. - Metric 285 mm