MICRO 100 QIT-4901125X Threading Tool, 0.24 Inch Centerline Offset, 1.125 Inch Max. Bore Depth
0.49"
0.512"
1.125"
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Threading Tool |
| Head Width | 0.49" |
| Max. Bore Depth | 1 1/8" |
| Min. Bore Dia. | 0.512" |