Item: DC3NXGModel: QFR-236-24
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Head Width 0.495"
Max. Bore Depth 1 1/2"
Min. Bore Dia. 0.517"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.118"
Tooth Width 0.236"