MICRO 100 QFGC3-375-062-075 Grooving Tool, 0.062 Inch Tooth Width, 0.075 Inch Projection
Item: DC2EQXModel: QFGC3-375-062-075
Max. Bore Depth 3/4"
Min. Groove Dia. 0.385"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.075"
Radius 0.003"