Item: DE6GKZModel: QFGC3-250-020-025
Item Grooving Tool
Max. Bore Depth 3/4"
Min. Groove Dia. 0.26"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.025"
Radius 0.003"
Tooth Width 0.02"