MICRO 100 QFGC3-187-015-025 Grooving Tool, 0.015 Inch Tooth Width, 0.025 Inch Projection
Item: DD9WLAModel: QFGC3-187-015-025
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Max. Bore Depth 1/2"
Min. Groove Dia. 0.197"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.025"
Radius 0.003"