Item: DD9MPEModel: FR-017-10-187X
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Head Width 3/16"
Max. Bore Depth 5/8"
Min. Bore Dia. 0.205"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.0085"
Tooth Width 0.017"