MAUDLIN PRODUCTS S009-6-100 Shim Roll, Steel, .009 x 6 x 100 Inch Size
Product Specifications:
| Item | Shim Stock |
| Diameter | 6" |
| Length | 100" |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.009" |