MAUDLIN PRODUCTS S008-24-100 Shim Roll, Steel, .008 x 24 x 100 Inch Size
Product Specifications:
| Item | Shim Stock |
| Diameter | 24" |
| Length | 100" |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.008" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- CHICAGO-LATROBE 44496 Jobber Bit #26 High Speed Steel
- DOW CORNING 2112531 Silicone Sealant, 732, Black, 3 Oz, Tube, 501% Or More Elongation Range