Item: AZ9MMCModel: CSD48060X60
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Drum Pulley
Bushing Type MXT60
Face Width 60"
Material Steel
Outside Dia. 48"
Outside Diameter 48"
Profile Crown Face
Shaft Dia. 6"