Item: BA6YMTModel: CMD60046X60
In Stock
Get it by Friday, May 22
Bushing Type MXT60
Face Width 46"
Material Steel
Outside Dia. 60"
Outside Diameter 60"
Profile Crown Face
Shaft Dia. 6"