Item: BA4FAGModel: CMD60018X60
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Drum Pulley
Bushing Type MXT60
Face Width 18"
Material Steel
Outside Dia. 60"
Outside Diameter 60"
Profile Crown Face
Shaft Dia. 6"