Item: BA2VPFModel: CMD20040X40
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Drum Pulley
Bushing Type MXT40
Face Width 40"
Material Steel
Outside Dia. 20"
Outside Diameter 20"
Profile Crown Face
Shaft Diameter 4"