Item: BA2VPEModel: CMD20040H40
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Drum Pulley
Bushing Type M-HE40
Face Width 40"
Material Steel
Outside Dia. 20"
Outside Diameter 20"
Profile Crown Face
Shaft Diameter 4"