Item: BA4NLHModel: CMD20030X30
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Drum Pulley
Bushing Type MXT30
Face Width 30"
Material Steel
Outside Dia. 20"
Outside Diameter 20"
Profile Crown Face
Shaft Diameter 3"