MARTIN SPROCKET C5-20TI-36 Equal Impact Trougher Assembly, Cema C
Item: BA7FNJModel: C5-20TI-36
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Trougher Assembly
Bearing Type Sealed Ball
Belt Width 36"
Cema Class CEMA C
Distance Between Mounting Holes 45"
Distance Between Roller Ends 39.34"
Material Steel
Roll Dia. 5"