MARKS USA M9900/10B-48 Rim, 42 Inch To 48 Inch Size, Fits 4 1/2 Inch Stile Width, Non-Handed
Item: CT2GJKModel: M9900/10B-48Cross Ref: 49KA60
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Rim
Ada Compliant Yes
Ansi Grade Grade 1
Door Handing Non Handed
Door Height 96"
Door Height - Maximum 96"
Door Thickness - Maximum 1 3/4"
Door Width 42" to 48"
Door Width - Maximum 48"