MACROMATIC TR-50621-10 Timer, True Off Delay, 240VAC, 1.8-180 Sec, 10A, DPDT
Product Specifications:
| Item | Time Delay Relay |
| Ac Voltage | 240V AC |
| Amps Rating | 10A |