KUNKLE 6010JHM05AKM0220 Safety Relief Valve, J Orifice, 2 Inch Inlet Size, Metal, 220 PSI, Stainless Steel
Get it by Monday, May 25
| Design | A |
| Orifice Size | 1.414 sq. in. |
| Seat | Metal |
| Valve Service | K Air/Gas ASME Section VIII And XIII |
Explore Products
- PASS AND SEYMOUR TM873-W Switch, 15A, 3 Way