KUNKLE 300LKH01-KS0310 Safety Relief Valve, 2 Inch Inlet X 3 Inch Outlet Size, Air, 310 PSI, Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Safety Relief Valve |
| Connection Method | #300 Flange x #150 Flange |
| Connection Size | 2" x 3" |