Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Overfill Alert Gauge |
| Connection Size | 1 1/2" |
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 16" |
| Material | Stainless Steel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 91.44 |
| Ship width (cm) | 15.24 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- GRAINGER 2260040 Piston Guide
- PENFLEX FTG-16-A-A-CS-12 Flexible Hose Assembly 1-11 1/2 Inch 12 Inch Length
- WALTER TOOLS E2036466-M20 Straight Flute Tap, M20X2.5 Thread Size, 30 mm Thread Length, 140 mm Length
- THOMAS & BETTS MCSP6 Metric Copper Parallel Splice Connector, 6 mm Wire Size
- GRAINGER 1JE53 Coupling Nut Reducer, Steel, 1 In Lg., Gr. 2, Zn Plated, Right Hand
- VERMONT GAGE 361548040 Ring Plug Gage, NoGo, 5/8-18 UNF, 3A, Lh