Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Therma Level Gauge |
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 103" |
| Material | Stainless Steel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.8 |
| Ship height (cm) | 10.16 |
| Ship length (cm) | 144.78 |
| Ship width (cm) | 20.32 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- ANVIL 0331552208 Welded Pipe Nipple, Schedule 80, Galvanized, 4 Inch Size, CLOSE Length
- PARKER MBN1M10 Melt Blown Filter Cart 5 gpm 1 Mic
- EATON BQC250250 Thermal Magnetic Circuit Breaker, Type Bqc, 2-Pole 50 A, 10 Kaic, 4-Pole, 120/240V
- TB WOODS V002-3001
- SPEARS VALVES 340-103184 Reducer Tee, Gasket, Class 160, 10 x 8 Size, PVC
- INTERNATIONAL ENVIROMENTAL 70556304 Environmental Direct Drive Motor, 115V, 1/5 Hp
- CONRADER CNK25 5773 Relief Valve, 1/4 Inch Inlet
- TORNADO 7858 Load Spring, Shop Vacuum
Explore More
- KEYSHAFT
- Hook Cutters
- Electric Sprayer Pumps
- Ring Terminals
- Hazardous Location Electrical Boxes
- Keyed Alike Padlocks
- OIL SAFE Rectangular Paper Content Labels
- RUD CHAIN Keys With Spring
- FACOM 66A Hinged Socket Wrenches
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, 9.5 mm Dots
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 16mm Tubes