KRUEGER H-2-83-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 83 2 Npt | AA7TTY 16N466
KRUEGER H-2-83-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 83 2 Npt
Item: AA7TTYModel: H-2-83-ALLSSCross Ref: 16N466
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 83"
For Container Type No Specific Style
For Liquid Type DEF
Pipe Size 2"
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 83"