KRUEGER H-2-62-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 62 2 Npt | AA7TTC 16N447
KRUEGER H-2-62-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 62 2 Npt
Item: AA7TTCModel: H-2-62-ALLSSCross Ref: 16N447
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Extension Length 0"
Float Dia. 1 3/8"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 62"
For Container Type No Specific Style
For Liquid Type DEF
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 62"