Item: AC9ZYRModel: N2032-SS-12Cross Ref: 3LWD6
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Eye Closure Closed
Eye Inside Dia. 2.187"
Eye Outside Dia. 4 3/16"
Finish Plain
Length 17 7/25"
Material Stainless Steel
Shank Dia. 1 1/4"
Shank Length 12"
Shoulder Dia. 1 15/16"
Shoulder Length 17/32"
Shoulder Style With Shoulder
System Of Measurement Imperial
Thread Length 4"