IGUS 2605-12PZB Mounting Bracket Medium Ow 2.60in / 66mm | AE9KUE 6KGL3
IGUS 2605-12PZB Mounting Bracket Medium Ow 2.60in / 66mm
Item: AE9KUEModel: 2605-12PZBCross Ref: 6KGL3
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Mounting Bracket Set
Accessory Height 1.97"
Accessory Length 2.13"
Accessory Width 2.6"
Cavity Height 1.38"
Cavity Width 1.97"
Color Black
Crossbar Material Igumid Te
For Carrier Outside Height 1.97"
For Carrier Outside Width 2.52"
Material Plastic
Mounting Bracket Design Locking
Mounting Bracket Type Fixed End, Moving End
Mounting Brackets Included Yes
Number Of Channels 1
Outside Height 2"
Outside Width 2.6"