GLADIATOR GMCBU-2D-32 Miniature Circuit Breaker, 32A, 240 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, D Curve, Thermal Magnetic | CV7FHE
GLADIATOR GMCBU-2D-32 Miniature Circuit Breaker, 32A, 240 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, D Curve, Thermal Magnetic
Item: CV7FHEModel: GMCBU-2D-32
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.27