GLADIATOR GMCB-2C-16 Miniature Supplementary Protector, 16A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, C Curve | CV7VZD
GLADIATOR GMCB-2C-16 Miniature Supplementary Protector, 16A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, C Curve
Item: CV7VZDModel: GMCB-2C-16
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.25