GLADIATOR GCB100S-3FF50LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 50A, 600Y/ 480 VAC/ 500 VDC, 3-Pole | CV7TWZ
GLADIATOR GCB100S-3FF50LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 50A, 600Y/ 480 VAC/ 500 VDC, 3-Pole
Item: CV7TWZModel: GCB100S-3FF50LL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.06