GLADIATOR GCB100S-3FF100LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 100A, 600Y/ 480 VAC/ 500 VDC, 3-Pole | CV7TWT
GLADIATOR GCB100S-3FF100LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 100A, 600Y/ 480 VAC/ 500 VDC, 3-Pole
Item: CV7TWTModel: GCB100S-3FF100LL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.05