HUMBOLDT H-9900TP.25 Screen Tray and Plate, 2.5 Inch Size
2.5"
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | O-ring and Screen Assembly |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.81 |
| Ship height (cm) | 16.76 |
| Ship length (cm) | 35.81 |
| Ship width (cm) | 37.08 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- TSUBAKI 60B48F-2G Finished Bore Sprocket, 48 Teeth, 2-7/16 Inch Bore
- NIBCO NLH710J WD-3000 Butterfly Valve, Wafer, 5 Inch Size, Handle, Ductile Iron
- KRUEGER HS1-2-39 Therma Level Gauge, 2 Inch NPT Opening, 39 Inch Depth, Stainless Steel
- VERMONT GAGE 141285330 Plug Gage, Class X, NoGo, Steel, 0.8533 Inch Size
- BUSSMANN BK/GMA-10-R GMA-10A, Buss FA Bk 100 Box-R
- BOSTON GEAR 31940 Bear-N-Bronze Bearing
- SMC VALVES NCDA1R325-0100 Tie Rod Cylinder, 3.25 Inch Size, Double Acting Auto Switcher
Explore More
- KEYSHAFT
- Manhole Shelters and Umbrellas
- Garden Tool and Shovel Handles
- High Temperature Lead Wire
- Combined Lamp Modules and Contact Blocks
- Absorbent Maintenance Blankets
- CASH ACME Temperature & Pressure Relief Valve, 150 psi
- MEMPHIS GLOVE Cut Pro Kevlar/Steel Shell Cut Resistant Work Gloves, 13 Gauge
- ACME ELECTRIC WI750 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class