HOFFMAN ASG18X18X6NK Metallic Pull Box Enclosure 18 Inch Height x 18 Inch Width
Get it by Monday, May 25
5.00% off
| Cover Type | Screw On |
| Depth | 6" |
| Enclosure Height | 18" |
| Enclosure Material | Steel |
| Enclosure Width | 18" |
| Nema Enclosure Rating | 1 |
| Nominal Depth | 6" |
| Nominal Height | 18" |
| Nominal Width | 18" |
| Overall Depth | 6" |
| Overall Height | 18" |
| Overall Width | 18" |