HOFFMAN A7236SOF19 Mounting Frame, Fits 72.06 x 36.06 Inch Size, White, Steel | CH8CRD
HOFFMAN A7236SOF19 74410 Mounting Frame, Fits 72.06 x 36.06 Inch Size, White, Steel
Item: CH8CRDModel: A7236SOF19Cross Ref: 74410
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Mounting Frame
For Rack Size 19"
Height 72.06"
Max D 24 1/4"
Panel Space 57.99"
Product Datasheet hoffman-a7236sof19.pdf
Width 36.06"