HEPCOMOTION AU2525L80DRNS GV3 Carriage, Size 25, Double-Row Bearing, 80 mm Carriage Length, Nitrile Seal | CR3WED 800Z78
HEPCOMOTION AU2525L80DRNS GV3 Carriage, Size 25, Double-Row Bearing, 80 mm Carriage Length, Nitrile Seal
Item: CR3WEDModel: AU2525L80DRNSCross Ref: 800Z78
Item Carriage
Carriage Height 28.1 mm
Carriage Length 80 mm
Carriage Material Aluminum
Carriage Type Double Row Bearing
Carriage Width 80 mm
Dynamic Load Capacity 1600N
Features Nitrile Seal
For Rail Width 25 mm