HALLOWELL KCFB12HG Base Closed Front | AD8BNT 4HU26
HALLOWELL KCFB12HG Base Closed Front
Item: AD8BNTModel: KCFB12HGCross Ref: 4HU26
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Front Base
Base Type Front
Color Gray
Finish Powder Coated
Footplate Width 12"
For Locker Depth 12", 15", 18"
For Locker Width 12"
Green Certification Or Other Recognition Greenguard Certified
Includes Projecting Tabs
Material Stainless Steel
Number Of Bases/pedestal 1
Overall Depth 1/8"
Overall Width 12"