HALLOWELL 415S18HG Storage Cabinet 22 Gauge 72 Inch H 18 Inch D | AC6JZY 34C225
HALLOWELL 415S18HG Storage Cabinet 22 Gauge 72 Inch H 18 Inch D
Item: AC6JZYModel: 415S18HGCross Ref: 34C225
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Storage Cabinet
Assembled/unassembled Unassembled
Assembly Unassembled
Color Gray
Door Type Standard
Gauge 22 ga.
Green Certification Or Other Recognition Greenguard Certified
Handle Single
Locking System Three Point
Material Cold Rolled Sheet Steel
Number Of Doors 2
Number Of Drawers 0
Number Of Shelves 4
Overall Depth 18"
Overall Height 72"
Overall Width 36"