GRAINGER ZUSAVB75M2.5X15 O-Ring, 15 mm Inside Dia, 20 mm Outside Dia, 20 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3EJA 713N13
GRAINGER ZUSAVB75M2.5X15 O-Ring, 15 mm Inside Dia, 20 mm Outside Dia
Item: CQ3EJAModel: ZUSAVB75M2.5X15Cross Ref: 713N13
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 15 mm
Actual Outside Dia. 20 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 15 mm
Nominal Outside Dia. 20 mm
Nominal Width 2.5 mm