GRAINGER ZUSAV5X155 O-Ring, 155 mm Inside Dia, 165 mm Outside Dia, 165 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3ELX 713J09
GRAINGER ZUSAV5X155 O-Ring, 155 mm Inside Dia, 165 mm Outside Dia, 165 mm Actual Outside Dia, Black
Item: CQ3ELXModel: ZUSAV5X155Cross Ref: 713J09
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 155 mm
Actual Outside Dia. 165 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 155 mm
Nominal Outside Dia. 165 mm
Nominal Width 5 mm