GRAINGER ZUSAV3X122 O-Ring, 122 mm Inside Dia, 128 mm Outside Dia, 128 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3DPX 713G46
GRAINGER ZUSAV3X122 O-Ring, 122 mm Inside Dia, 128 mm Outside Dia, Black
Item: CQ3DPXModel: ZUSAV3X122Cross Ref: 713G46
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 122 mm
Actual Outside Dia. 128 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 122 mm
Nominal Outside Dia. 128 mm
Nominal Width 3 mm