GRAINGER ZUSAV2X70 O-Ring, 70 mm Inside Dia, 74 mm Outside Dia, 74 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3KXP 713F81
GRAINGER ZUSAV2X70 O-Ring, 70 mm Inside Dia, 74 mm Outside Dia
Item: CQ3KXPModel: ZUSAV2X70Cross Ref: 713F81
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 70 mm
Actual Outside Dia. 74 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 70 mm
Nominal Outside Dia. 74 mm
Nominal Width 2 mm